Spotkajmy się – warsztaty

Skoro tu zaglądasz, zakładam, że przywiodła Cię ciekawość. Bardzo się cieszę, bo bez niej nie ma żadnego dobrego spotkania! Uwielbiam stwarzać warunki do owocnych spotkań i dlatego przygotowałam dla Ciebie kilka wyjątkowych propozycji 🙂

WARSZTATY „PENUEL – MIEJSCE PRZEMIANY SERCA”

Warsztaty obejmują siedem cotygodniowych spotkań, podczas których w małej grupie rozważamy historię walki Jakuba z aniołem odnosząc ją do własnego życia. Każdy tydzień ma swój temat przewodni i obejmuje lepsze poznanie swoich mocnych i słabych stron, odkrywanie swoich pragnień i powołania, przyjrzenie się przekonaniom o Bogu i świecie, a także szukanie odpowiedzi na pytanie o swoje imię i imię nadawane przez Boga. Celem warsztatów jest przybliżenie się do własnego serca, do doświadczenia w nim uzdrawiającej miłości Boga, a przez to lepsze poznanie własnej wartości i większą akceptację samego siebie. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ.

WARSZTATY „KOBIECE HISTORIE. JAK JUDYTA POKONAJ SWOJEGO GREMLINA”

Warsztaty „Kobiece historie” są oparte na historii Judyty ze Starego Testamentu, a prowadzą do odnalezienia w sobie wdzięczności za bycie Kobietą, nabrania odwagi do tkania własnej historii, wyjścia do świata z mocą, z większą siłą wewnętrzną płynącą z Prawdy i Miłości. Są przeznaczone dla kobiet i trwają jeden dzień (sobota lub niedziela). Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ.

PROGRAM WARSZTATÓW „3xP: PEŁNIEJ, PEWNIEJ, PRAWDZIWIEJ”

Program „3xP: PEŁNIEJ, PEWNIEJ, PRAWDZIWIEJ” obejmuje trzy całodzienne warsztaty, konsultację indywidualną oraz wsparcie w trakcie trzymiesięcznej pracy. Celem programu jest wspólne poszukiwanie obfitości poprzez naukę akceptacji niedoskonałości i porzucenie perfekcyjnych dążeń. Podczas warsztatów zgłębiamy, jak żyć pełniej, pewniej i prawdziwiej, jak być bliżej bogactwa, które w naszych sercach złożył Bóg. Uczymy się także nieco inaczej budować relacje z innymi ludźmi, opierając je bardziej na prawdzie i głębi niż udawaniu, że wszystko jest okej. Aktualnie rusza druga edycja: gorąco wierzę, że ten czas współpracy Ducha i narzędzi psychologicznych przyniesie zmianę: że pojawi się w nas więcej radości, nadziei i szczęścia z bycia autentycznie sobą. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ.

 

WYSTĄPIENIA NA KONFERENCJACH I WYKŁADY

Chętnie dzielę się wiedzą i entuzjazmem w formie krótszych bądź dłuższych prelekcji. Dotychczas dwa razy występowałam na Festiwalu Życia jako prelegentka, wygłosiłam kilkanaście konferencji we Wspólnocie Indywidualności Otwartych, kilka razy byłam gościem audycji w radio (Katolickie Radio VIA, RMF Maxxx, RDN Małopolska, Radio Kraków). Dotykałam tematów związanych z wiarą, kobiecością, poczuciem własnej wartości, z modlitwą i rozwojem duchowym oraz osobistym. Mam też za sobą wiele wygłoszonych wykładów w tematach związanych z kreatywnością, m.in. na AGH w Krakowie. Nie boję się kamery ani tłumów, co możesz sprawdzić TUTAJ. Jeśli tylko czas mi pozwoli, z radością spotkam się z Tobą w tej formie! Wystarczy, że napiszesz kiedy i czego potrzebujesz: monika@chcemisie.com.pl.

fot. Paweł Jędo

ARTYKUŁY

Piszę na zamówienie i wciąż dla przyjemności 🙂 Moje artykuły możesz przeczytać na Deon.pl, Perła Kobiecości i job-choice.net. Oto niektóre z nich:

Regularnie dostaję wiadomości prywatne, że słowa, które układam w obrazy docierają głęboko, poruszają i przemieniają. Jeśli chcesz nawiązać ze mną taką współpracę, napisz: monika@chcemisie.com.pl.

 

NEWSLETTER, CZYLI LIST ODE MNIE W IMIENINY KAŻDEGO MIESIĄCA

Lubisz świętować urodziny lub imieniny? Ja uwielbiam! Zwykle wtedy robię coś, co sprawia mi frajdę, na przykład mostek ze stania, gdy oglądam niebo na ziemi. Od dwóch lat celebruję imieniny miesiąca wysyłając do moich cudownych Czytelników list z kilkoma inspiracjami. Podobno na nie czekają. A na pewno otwierają! Chcesz do nas dołączyć? Możesz to zrobić TUTAJ.